fbpx

Pomoc kuchenna – Szpital Sosnowiec

Najważniejsze infromacje

  • Godziny pracy 4-12, 5-13, 6-12
  • Czas zatrudnienia (kiedy możesz zacząć pracę) od zaraz
  • Miasto Sosnowiec

ZADZWOŃ DO NAS: 71 382 13 80

Dla swojego Klienta – firmy z branży Usługowej poszukujemy do zespołu:

Stanowisko:

  • Pomoc kuchenna

Zadania/Czynności:

  • pomoc w przygotowywaniu posiłków
  • dbałość o czystość na kuchni
  • dystrybucja posiłków

Wymagania:

  • dobrej organizacji pracy;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • chęci do pracy 🙂
  • posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • umowa zlecenie/ umowę o pracę
  • wypłatę na czas
  • zatrudnienie 5 dni w tygodniu wg grafiku w godz: 4-12, 6-14

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod nr tel. 510 011 968, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 382 13 80

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o.. z siedzibą w Wrocławiu, przy ul. Ślężna 118.

Lokalizacja oferty

Zapytaj o ofertę, aplikuj
Wysyłaj do mnie tego rodzaju oferty
Pokazuję 1–0 z 0 ofert