Informacje dla pracowników
Jesteśmy certyfikowaną, 6-tą co do wielkości agencją pracy tymczasowej
na rynku w Polsce. Zapewniamy 7 000 specjalistów i pracowników liniowych. Wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowana pozycja na rynku pozwala
nam na zapewnienie stabilnych i bezpiecznych warunków zatrudnienia
oraz możliwości rozwoju.
Nie wahaj się - dołącz do nas.
konferencja "Innowacje w HR" z udziałem prelegentów Sanpro

"Innowacje w HR" to nowatorska konferencja, która odbyła się w Warszawie w dniach 28 lutego - 1 marca 2018 r. Celem wydarzenia było mówienie w sposób praktyczny o najwnowszych rozwiązania i ideach w obszarze pracowniczym oraz wymiana doświadczeń pomiędzy praktykami. Sanpro było partnerem wydarzenia i zaprezentowało swoje unikalne produkty - bonus track i onboarding.
Więcej


Świąteczna akcja Sanpro "po sąsiedzku"

Okres przedświąteczny sprzyja zacieśnianiu relacji i składaniu wizyt. Doskonale okazję tę wykorzystali Piotr Wyrembak z działu handlowego i Natalia Storozhenko, rekruter rynków zagranicznych.

Więcej


Nadchodzi #DzieńZmian

Już jutro, 21 marca, rusza ogólnopolska kampania społeczna Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Tego dnia agencje pracy tymczasowej będą przyjmowały interesantów w systemie zmianowym od rana aż do godz.22:00. Spółka Sanpro Interim BPO z Grupy Impel również zaangażowała się w akcję.

Więcej


VII Konferencja Stowarzyszenia Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych - już za nami!

W dniach 8-10 czerwca 20015 w Kazimierzu Dolnym odbyła się coroczna, VII Konferencja Stowarzyszenia Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych. Spółka Sanpro Job Service była uczestnikiem i jednym z partnerów tego wydarzenia.
Więcej


Praca tymczasowa - elastyczność dla wszystkich.

Jesteś dyspozycyjny i szukasz pracy od zaraz? Interesuje Cię praca dorywcza, a może na stałe? Studiujesz lub jesteś na emeryturze i chciałbyś zdobyć dodatkowe pieniądze „na życie”? Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco przeczytaj ten artykuł i znajdź pracę dla siebie!
Więcej


Sanpro Job Service jednym z partnerów XX Jubileuszowego Kongresu Kadry

W dniach 5-6 listopada 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie miał miejsce XX Jubileuszowy Kongres Kadry & Expo. Jesiennej edycji towarzyszyła tradycyjnie wystawa firm szkoleniowych i dostawców usług dla HR - Expo Kadry. Sanpro Job Service była jednym z partnerów tego wydarzenia.
Więcej


Sanpro na Targach Informacji Zawodowej w Dąbrowie Górniczej

W dniu 9 października 2014r. w C.H. Pogoria w Dąbrowie Górniczej odbyły się Tragi Informacji Zawodowej zorganizowane przez Fundację Godne Życie a wspierane przez Sanpro Job Service.
Więcej


Wakacyjne Targi Pracy w Rzeszowie

Dnia 25 czerwca 2014 r. Agencja Pracy Sanpro Job Service jako jeden z pracodawców współpracujących z Młodzieżowym Biurem Pracy uczestniczyła w zorganizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Rzeszowie
Więcej


Dni Barlinka razem z Sanpro

W dniach 21-22.06. odbyły się Dni Barlinka, w których uczestniczyliśmy promując markę Sanpro na lokalnym rynku.
Więcej


Sanpro Job Service na Targach Pracy w Tarnowie

W dniu 18.06.2014 r. odbyły się XXI Targi Pracy, zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie w których Sanpro Job Service wzięło swój aktywny udział.
Więcej


Dni Strzelc Opolskich razem z Sanpro Job Service

30 maja na Dniach Strzelec Opolskich nie zabrakło Agencji Pracy Tymczasowej Sanpro Job Service, która była jednym z partnerów tego wydarzenia
Więcej


Opolskie Targi pracy dla Niepełnosprawnych

26 marca 2014 odbyły się Opolskie Targi Pracy dla Niepełnosprawnych organizowane przez oddział Fundacji Aktywacja z Opola.


Więcej


Sanpro Job Service zaprasza na imprezy plenerowe

2 czerwca w Strzelach Opolskich odbyły się organizowane przez Urząd Miasta i Gminy Dożynki. Organizatorzy zapewnili odwiedzającym mnóstwo atrakcji i zabaw. Podczas imprezy oferty
Więcej


Praca dla studenta

Jakie zalety dla studenta niesie praca wakacyjna „poprzez” agencję zatrudnienia”?  Jakie oferty pracy Państwo mogą zaproponować? Jakie zarobki się z nimi wiążą?...
Więcej

 Grupa IMPEL
 Relacje Inwestorskie
 Napisz do nas
 Polityka cookies
 2016 (c) SANPRO Consulting BPO
         
Contact Center
Grupy IMPEL
tel.
fax.
+48 (71) 711 00 00
+48 (71) 711 00 01
INFOLINIA
E-mail
0800 190 911