Informacje dla pracowników
Jesteśmy certyfikowaną, 6-tą co do wielkości agencją pracy tymczasowej
na rynku w Polsce. Zapewniamy 7 000 specjalistów i pracowników liniowych. Wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowana pozycja na rynku pozwala
nam na zapewnienie stabilnych i bezpiecznych warunków zatrudnienia
oraz możliwości rozwoju.
Nie wahaj się - dołącz do nas.
konferencja "Innowacje w HR" z udziałem prelegentów Sanpro
02-03-2018
Pierwszy z prelegentów - Paweł Wika wystąpił w inauguracyjnym dniu konferencji w ramach bloku "Poznaj - przetestuj - oceń" i przedstawił korzyściach oraz praktyczne aspekty wynikające z wdrożenia w przedsiębiorstwie produktu bonus track. Jest to rozwiązanie wykorzystujące inteligentną odzież z systemem beaconów do zarządzania motywacją pracowników. Urządzenia monitorują zaangażowanie załogi i w oparciu o te parametry dostarczają informacji niezbędnych do kształtowania polityki wynagradzania. Bonus track jest dedykowany przede wszystkim dla branży produkcyjnej i logistycznej. 

Zagadnienie"Onboardingu pracowników z Ukrainy w polskich firmach" było tematem wystąpienia Natalii Myskovej w drugim dniu spotkania. Ekspertka Sanpro opowiedziała o innowacjach wynikających z wdrożenia tej usługi w wielokulturowej organizacji, gdzie niedobory pracownicze są uzupełnianie kadrą pracowników ze Wschodu. Wystąpienie wzbudziło szerokie zainteresowanie i lawinę pytań o przykłady udanych działań onboardingowych. Sama Natalia jest doskonałym potwierdzeniem budowania kariery w Polsce przez dobrego menedżera z Ukrainy, który w krótkim czasie awansował na jedno z kluczowych stanowisk w firmie. 

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele działów kadrowych i HR z ok. 50 firm, wśród których był duży klient Sanpro - Federal Mogul. 
Udział Sanpro w konferencji "Innowacje w HR" należy uznać za bardzo udany, o czym mogą świadczyć kontakty nawiązane z potencjalnymi klientami z branży automotive.
Powrót

 Grupa IMPEL
 Relacje Inwestorskie
 Napisz do nas
 Polityka cookies
 2016 (c) SANPRO Consulting BPO
         
Contact Center
Grupy IMPEL
tel.
fax.
+48 (71) 711 00 00
+48 (71) 711 00 01
INFOLINIA
E-mail
0800 190 911