Informacje dla pracowników
Jesteśmy certyfikowaną, 6-tą co do wielkości agencją pracy tymczasowej
na rynku w Polsce. Zapewniamy 7 000 specjalistów i pracowników liniowych. Wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowana pozycja na rynku pozwala
nam na zapewnienie stabilnych i bezpiecznych warunków zatrudnienia
oraz możliwości rozwoju.
Nie wahaj się - dołącz do nas.
Praca dla studenta
10-09-2013
1. Jakie zalety dla studenta niesie praca wakacyjna „poprzez” agencję zatrudnienia”?

Forma zatrudnienia tymczasowego jest dla studenta bardzo dogodna, nie tylko w okresie wakacyjnym. Studenci mogą wypełnić swój wolny czas dorywczymi pracami – uzupełniając studencki budżet, a także zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe i kwalifikacje, pozwalające im być bardziej konkurencyjnymi na rynku pracy.

2. Jakie oferty pracy Państwo mogą zaproponować studentom, którzy nie posiadają jeszcze doświadczenia zawodowego?

Kandydaci bez doświadczenia zawodowego mają małe szanse na zatrudnienie na stanowiskach wymagających kwalifikacji. Znajdą oni natomiast pracę na stanowiskach pomocniczych - na produkcji, w magazynie, przy różnego rodzaju promocjach lub przeprowadzkach, itp.

3. Na jakie zarobki można liczyć?

Zarówno zarobki, jak i warunki zatrudnienia proponowane kandydatom, uzależnione są od możliwości proponowanych przez Pracodawców Użytkowników – Klientów Agencji Pracy Czasowej, lub też warunków płacowych na danym rynku pracy. Wysokość stawki uzależniona jest również od regionu Polski. Stawki dla niewykwalifikowanych pracowników kształtują  się pomiędzy 7 a 11 zł brutto/godz.

4. Jak Państwo przewidują, na jakie stanowiska pracy będzie największe zapotrzebowanie w najbliższe wakacje?

Wzrośnie zapotrzebowanie na pomocników produkcyjnych i magazynowych, do prostych prac. Związane to będzie z sezonem urlopowym w miesiącach wakacyjnych. Pojawi się więcej ofert związanych z telefoniczną obsługą klienta.

5. Czy przez agencję zatrudnienia można dostać się na ciekawy staż, na jakich zasadach?

Często zdarza się, że młoda osoba zaczyna pracę jako pracownik liniowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i zostaje zauważona przez przełożonego, szefa innego działu. Jeśli osoba ta posiada dodatkowo kierunkowe wykształcenie, firma może zaproponować jej lepsze stanowisko lub staż. Przyjmujemy także praktykantów czy stażystów do oddziałów naszej spółki, gdzie można nauczyć się zasad funkcjonowania Agencji Pracy Tymczasowej i tajników rekrutacji. Wystarczy złożyć dokumenty aplikacyjne i pomyślnie przejść przez rekrutację. Aktualne propozycje można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.stacjarekrutacja.pl.      

6. Ilu osobom zapewnili Państwo pracę w zeszłym roku podczas wakacji?

W ubiegłym roku w okresie wakacyjnym, we wszystkich oddziałach pracowało łącznie blisko 500 studentów.

7. Jak szybko można dzięki Państwu znaleźć pracę?

Obecne długość oczekiwania na propozycję zatrudnienia uzależniona jest od zamówień składanych przez naszych klientów. Możliwe jest zarówno otrzymanie propozycji pracy od zaraz. Zdarza się jednak też , że studenci na zatrudnienie czekają kilka lub kilkanaście dni.

8. Jaką pracę może znaleźć student na pierwszych latach studiów, jaką pod koniec?

Jest to  zależne od predyspozycji i doświadczenia danego kandydata. Najczęściej na początku są to proste prace produkcyjne, biurowe, pomocnicze. Podyktowane jest to często mniejszą dyspozycyjnością kandydatów oraz małym doświadczeniem zawodowym. Osobom, które ukończyły studia możemy proponować stanowiska specjalistyczne.

Powrót

 Grupa IMPEL
 Relacje Inwestorskie
 Napisz do nas
 Polityka cookies
 2016 (c) SANPRO Consulting BPO
         
Contact Center
Grupy IMPEL
tel.
fax.
+48 (71) 711 00 00
+48 (71) 711 00 01
INFOLINIA
E-mail
0800 190 911