Informacje dla pracowników
Jesteśmy certyfikowaną, 6-tą co do wielkości agencją pracy tymczasowej
na rynku w Polsce. Zapewniamy 7 000 specjalistów i pracowników liniowych. Wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowana pozycja na rynku pozwala
nam na zapewnienie stabilnych i bezpiecznych warunków zatrudnienia
oraz możliwości rozwoju.
Nie wahaj się - dołącz do nas.
Sanpro Job Service jednym z partnerów XX Jubileuszowego Kongresu Kadry
10-11-2014
W dniach 5-6 listopada 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie miał miejsce XX Jubileuszowy Kongres Kadry & Expo. Jesiennej edycji towarzyszyła tradycyjnie wystawa firm szkoleniowych i dostawców usług dla HR - Expo Kadry. Sanpro Job Service była jednym z partnerów tego wydarzenia.

Kongres Kadry to spotkanie menedżerów zarządzających ludźmi w firmie. Od 2005 roku słynący z interesujących wystąpień, ciekawych studiów przypadków, uznanych ekspertów i światowej sławy prelegentów, którzy przyciągają na Kongres liczne grono prezesów, dyrektorów i specjalistów personalnych. Jednym z prelegentów Pan Grzegorz Tyszka - Prezes Zarządu Sanpro Job service, który razem z Pawłem Wiką - Dyrektorem Sprzedaży, poprowadzili wykład na temat rozwiązania "'Price per Product' jako metodologii nowoczesnego podejścia do usług pośrednictwa pracy"

Kongres Kadry to zdecydowanie największe wydarzenie w branży HRM w Polsce nie mogło na nim zabraknąć przedstawicieli Grupy Impel.Wszystkim Państwu dziękujemy za uczestnictwo w tym wydarzeniu, za kontakt i możliwość odbycia interesujących spotkań.
Powrót

 Grupa IMPEL
 Relacje Inwestorskie
 Napisz do nas
 Polityka cookies
 2016 (c) SANPRO Consulting BPO
         
Contact Center
Grupy IMPEL
tel.
fax.
+48 (71) 711 00 00
+48 (71) 711 00 01
INFOLINIA
E-mail
0800 190 911